5 продуктів необхідних для захисту здоров’я мозку і збереження ясності розуму!

Вони відіграють фундаментальну роль у здоров’ї мозку!

Дотримання здорового і збалансованого харчування необхідно для підтримки хорошого здоров’я не тільки фізичного, але й психічного.

Це було продемонстровано дослідженням, опублікованим групою експертів з досліджень ризику серцево-судинних захворювань і харчування в муніципальному інституті медичних досліджень в Барселоні.

Цей аналіз показав, що середземноморська дієта приносить багато користі мозку. А також що існує чіткий зв’язок між харчуванням і роботою мозку.

Але які продукти найкраще піклуються про психічне здоров’я? Які інгредієнти середземноморської дієти повинні бути присутніми в стравах. Щоб захистити здоров’я мозку і підтримувати хороші інтелектуальні здібності.

Ми відповімо на це питання! І розповімо, які продукти є найбільш придатними для захисту здоров’я мозку і збереження ясності розуму.

Блакитна риба — це здорова поживна їжа, багата триптофаном, амінокислотою, яка бореться з безсонням. А також діє як природний антидепресант, зміцнює імунну систему і зменшує занепокоєння.

Слід також зазначити, що риба, така як сардини, анчоуси, оселедець, скумбрія і тріска, також містить високі дози омега-3. В результаті сприяє концентрації уваги і покращує функціонування нейронів. А також запобігає появі серцево-судинних захворювань і знижує рівень холестерину.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *