4 поширених міфи про хліб, в які вірять люди

Вже дуже давно хліб є основним продуктом харчування людей. Але останнім часом навколо нього створено безліч міфів, які зробили цей продукт якимось монстром, який завдає лише шкоди.

Люди розділилися на дві групи: ті, які не вживають хліб, вважаючи, що він стає причиною зайвої ваги і ті, хто не відмовився від нього.

Перше Припущення – Від Хліба Товстіють

Правда полягає в тому, що сам продукт не може стати причиною появи зайвих кілограмів, тому в розумних кількостях його потрібно вживати в їжу. Також його можна сміливо їсти людям, охочим схуднути.

У цьому випадку варто лише відмовитися від білого хліба, в якому відсутні всі корисні речовини, які містить пшениця. Крім цього, в ньому міститься мінімум клітковини, яка необхідна для правильно роботи ШКТ, що дуже важливо в процесі схуднення. Всі ці речовини втрачаються в процесі обробки зерен.

Друге Припущення – Краще Вживати В Їжу Хліб Безглютеновый

Правда полягає в тому, що відсутність глютену ще не означає, що продукт буде корисний. Крім цього цей продукт з’явився як «здорова» альтернатива звичайного хліба.

Адже завдяки глютену всі борошняні вироби мають пишну форму. А, якщо це речовина відсутня, значить, його замінили. Найчастіше в якості заміни глютену використовується кукурудзяний крохмаль, а для посилення смаку виробник часто додає жир і цукор.

Якісний і корисний хліб без глютену повинен бути виготовлений з таких інгредієнтів, як рисова або гречане борошно, насіння льону і т.д.

Третє Припущення – Чорний Хліб Корисніший, Ніж Білий

Правда полягає в тому, що весь темний хліб печуть з борошна грубого помелу. А в ній міститься більше цукру, ніж в білому. Крім цього, виробники часто додають в нього крохмаль або патоку для додання необхідного відтінку.

Тому такий продукт тільки здається корисним. А щоб отримати справжній сірий хліб, а не підробку, необхідно читати склад батона.

Четверте Припущення – Хліб Призводить До Здуття Живота

Правда полягає в тому, що немає єдиної причини появи здуття. Деякі люди можуть відчувати дискомфорт після того, як поїли цей продукт.

Це відбувається тому, що при виготовленні хліба були використані ензими та поліпшувачі борошна. Таким чином, виробник здешевив свій продукт. А такі компоненти можуть стати причиною здуття.

Джерело

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *